OFERTA O FIRMIE INWESTYCJE KONTAKT
  Wiślan 19 Foto
  PBU Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem - zajmujemy się budową mieszkań od 1997 roku. Dla naszych inwestycji wybieramy najlepsze lokalizacje, stąd też skoncentrowaliśmy naszą działalność w dzielnicy Sławin/Szerokie (rejon ulicy Nałęczowskiej). Nasza firma była pionierem budownictwa mieszkaniowego w tym rejonie, tutaj też prowadzimy nasze aktualne inwestycje. Doświadczenie zdobyte w czasie długoletniej działalności pozwoliło nam osiągnąć wysokie standardy jakościowe i wybrać najlepsze rozwiązania technologiczne i funkcjonalne cieszące się uznaniem naszych Klientów. Nasze projekty to niewielkie realizacje w kameralnej zabudowie - umożliwia to dobrą kontrolę jakości, łatwość dopasowania oferty do potrzeb indywidualnego Klienta, a także zapewnia bezpieczeństwo finansowe inwestycji. Sprzedawane przez nas mieszkania są w pełni własnością, nabywcy - posiadają własną księgę wieczystą, własny grunt, nie wymagają ponoszenia kosztów administracji, a co za tym idzie należą do kategorii mieszkań bezczynszowych.

  Nasza oferta cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem - umowy są podpisywane zazwyczaj na wczesnym etapie budowy - zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

  Naszym Nabywcom zapewniamy :
 • znakomite lokalizacje,
 • rozsądne ceny - dokładnie określone w umowie i nie podlegające żadnym wzrostom,
 • terminowość realizacji,
 • dobrą umowę, która zabezpiecza prawa obydwu stron,
 • elastyczność w dopasowaniu aranżacji mieszkań,
 • wysoką jakość wykonania i funkcjonalność obiektów oraz opiekę w okresie gwarancyjnym,
 • system płatności ściśle powiązany z postępem prac budowlanych; dla osób biorących kredyt - możliwość wycofania się z umowy w ciągu 2 miesięcy w przypadku nieuzyskania kredytu w banku - bez utraty wpłaconych środków (jedynie za potrąceniem opłaty manipulacyjnej)*.
  * nie dotyczy banków notorycznie przedłużająych proces decyzji kredytowej - informacje w biurze firmy